W cieple kominka

 

Gdy za oknem pada deszcz, temperatura spada do zera a o 16.00 już jest ciemno, wiele z nas łapie jesienną chandrę. Brak nam energii na wychodzenie z łóżka nie wspominając o pracy czy obowiązkach.

Jesień to jednak świetna okazja aby odpocząć; poczytać książkę lub powspominać szaleństwa minionych wakacji 🙂 Dobrym pomysłem na spędzenie wieczoru jest grzaniec przy kominku (proponujemy również herbatę z prądem) lub nadrobienie zaległych seriali w gronie najbliższych.

 

Nie ma lepszego sposobu na ogrzanie się niż skorzystanie z sauny, która oprócz właściwości ogrzewających świetnie oczyszcza organizm. Ponadto poprawia krążenie a w tym wygląd skóry.

 

Innym sposobem na jesienny relaks jest wieczór gier; kultowe gry jak monopoly czy memory mogą dostarczyć rozrywki do późnych godzin nocnych.

Jeśli pogoda na to pozwala proponujemy również wycieczki górskie takie jak spacer po Dolinie Chochołowskiej. W wyższych partiach gór zazwyczaj jest już śnieg więc szlak może być niebezpieczny.

Jesień to jedna z mniej przyjemnych pór roku. Za oknem coraz zimniej a ochota na wychodzenie z domu spada z każdym dniem. Nie musi jednak tak być. Jesień to również piękne kolory, mniej turystów na szlakach czy w obleganych miejscach jak termy geotermalne. To czas na wyciszenie, regenerację i przygotowania do sezonu zimowego. Nie możemy się już doczekać 🙂

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.