Domek w górach na Wielkanoc

 

Nareszcie mamy długo wyczekiwaną wiosnę! Wraz z nią dni stają się coraz dłuższe a słońce coraz mocniej grzeje. Piękna pogoda nie omija również Podhala i okolic Zakopanego. Dlatego przeżyjmy wspólnie tę Wielkanoc w górach! Zapraszamy do naszych domków, by w rodzinnym gronie spędzić Święta Wielkanocne i podziwiać budzącą się do życia górską przyrodę.

 

Tatrzańska przyroda

 

W reglu dolnym na zielonych halach i pastwiskach kwitną już urocze krokusy. W nieco wyższych partiach gór można zaś napotkać pierwiosnki łyszczaki i żywce gruczołowate. Natomiast w pobliskiej kwiaciarni możemy kupić żonkile na wielkanocny stół.

Również baranka wielkanocnego możemy tu spotkać nie tylko jako ozdobę na stole. Bowiem po 23 kwietnia, czyli po św. Wojciechu rozpoczyna się w Tatrach uroczysty wypas owiec, zwany redykiem. Górskie polany otwierają się wtedy dla licznych stad tych sympatycznych puchatych stworzeń, długo wyczekiwanych po zimowej przerwie. A jeśli będziemy mieli szczęście, być może na szlaku zobaczymy również wesoło brykającą pod turnią kozicę górską lub świstaka beztrosko popijającego wodę z krystalicznie czystego strumyka.

 

Święta w Villa Gorsky

 

Wszystkie te atrakcje stanowią wymarzoną okoliczność dla spędzenia Świąt Wielkiej Nocy w jednym z naszych luksusowych góralskich domów. Dzięki naszej spokojnej lokalizacji nadchodzące Święta będą nie tylko okazją dla spędzenia czasu w gronie najbliższych, ale również dla złapania oddechu, oderwania od codziennego zgiełku oraz spotkania z przebudzoną piękną naturą.

Niesamowita panorama Tatr, rozpościerająca się za naszymi oknami może stanowić inspirację dla niecodziennych wzorów na pisankach. Wieczorem, po całodziennych wyprawach czeka tu na Państwa błogi relaks w cieple przytulnego kominka albo w saunie lub gorącej bali ogrodowej. To wszystko bez konieczności planowania wielkanocnych potraw – bo to zrobi za nas katering albo zakopiańska góralska gospoda.

Zadbamy o odpowiedni wystrój domów, dzięki wielkanocnym dekoracjom, które zapewnią naszym gościom świąteczny nastrój. Dla zainteresowanych gości przygotujemy koszyki do poświęcenia i zorganizujemy przejażdżkę do kościoła wozem zaprzęgniętym w konie. O ile dopisze pogoda, nasz przestronny ogród może być idealną areną do celebrowania Śmigusa-dyngusa, zwanego w podhalańskiej tradycji „Polewacką”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

You cannot copy content of this page