Domek w górach na Sylwestra

 

Za nami czas letnich urlopów i wycieczek w góry. Z nadejściem jesieni powoli zaczynamy myśleć o końcu roku i zabawie sylwestrowej. Jeśli chcemy się wyśmienicie bawić w naprawdę wyjątkowym miejscu, oferującym najwyższe standardy – warto się pospieszyć, bo takich miejsc nie ma wiele. Chętnie pomożemy w planowaniu i co ważniejsze – w realizacji. Termin Sylwestra ustalony, więc podpowiadamy miejsce – domek w górach! A skoro w górach, to nie ma lepszego rozwiązania niż zachwycający malowniczymi widokami Poronin tuż obok Zakopanego, z przepięknym widokiem na polskie i słowackie Tatry.

 

Zapraszamy do pożegnania starego i przywitania Nowego Roku w Luxury Chalets Villas Gorsky. Sylwester pod Tatrami zapewni prawdziwie udaną zabawę w tę wyjątkową, jedyną w roku noc. Zachęcamy do przyjazdu na kilka dni przed Sylwestrem, żeby móc przestroić się z ducha Świąt w nastrój do zabawy i wczuć się w klimat gór. Nasza oferta sylwestrowa obejmuje tygodniową rezerwację w terminie od 27 grudnia 2022 do 3 stycznia 2023. Jest to równocześnie okazja do skorzystania z licznych atrakcji Zakopanego i okolic oraz tras narciarskich.

 

W naszej ofercie znajdują się trzy przestronne drewniane domy – na wyłączność dla większych grup i jeden apartament, który stworzyliśmy z myślą o parach. Wszystkie domy urządziliśmy według naszego projektu – w tradycyjnym stylu góralskim z nowoczesnym szlifem. Zachowaliśmy przy tym najwyższe standardy i zadbaliśmy o gustowne wykończenia. Dzięki temu oferujemy wspaniale spędzony czas w luksusowym i w pełni funkcjonalnym domu. Szczegółowy opis każdego z obiektów znajduje się w zakładkach w menu na górze strony.

 

Zależy nam, żeby nasi Goście czuli się komfortowo i mieli przestrzeń do zabawy, dlatego w każdym domu znajduje się przestronny salon z wygodnymi kanapami, dużym stołem oraz przede wszystkim – z klimatycznym kominkiem. W jego cieple, w bijącym z niego blasku ognia, życzenia wszelkiej pomyślności na Nowy Rok nabiorą wyjątkowej magicznej mocy i z pewnością się spełnią.

 

Zimowy sylwestrowy klimat może również zachęcić do spędzenia czasu w wygodnym domku grillowym ze stołem i ławami albo na świeżym powietrzu przy ognisku. Oferujemy również przyjemny relaks, idealny na odprężenie w zimowe dni – w saunie lub w balii ogrodowej. Termin i miejsce ustalone.

 
Na życzenie naszych Gości:

– zamówimy catering z najlepszych sprawdzonych restauracji z okolic Zakopanego i Poronina,

– zorganizujemy emocjonujący góralski kulig z pochodniami, smakowitymi przekąskami i ogniskiem,

– zamówimy prawdziwą góralską kapelę.

 

Na scyńście!

Na zdrowie!

Na ten Nowy Rok…!

 
W trosce o dobro niedźwiadków, ryśków, kózek, owieczek, orłów, myszołowów, puchaczy, i innych wspaniałych stworzeń dzielących z nami tę niesamowitą krainę, będziemy wdzięczni za powstrzymanie się od zabaw z fajerwerkami. Nasi czworonożni i skrzydlaci przyjaciele na pewno również to docenią.

 

Domek w górach na Sylwestra – Villa Gorsky- Zapraszamy

You cannot copy content of this page