Apartament Gorsky

 

Przytulny apartament dla dwojga zlokalizowany jest tuż obok Villi Gorsky. Naszą lokalizację cechuje spokój i cisza przy jednoczesnej bliskości do Zakopanego. Trasę można przebyć w 15 min samochodem.

Apartament posiada wygodne dwuosobowe łóżko z pięknym, pikowanym wezgłowiem oraz rozkładaną kanapę. Aneks kuchenny wyposażony w potrzebne sprzęty pozwala na komfortowe przygotowywanie posiłków. Łazienka posiada duży prysznic oraz nietypową, piękną, umywalkę wykonaną z kamienia. Całości dopełniają designerkie dodatki jak lampy czy krzesła. Dla malutkich dzieci jest możliwość dołożenia kołyski oraz zabawek. W całym obiekcie działa ogrzewanie podłogowe. Goście apartamentu mogą korzystać z dużego ogrodu, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, domek grillowy oraz miejsce na ognisko.

Przy wejściu do apartamentu  znajdują się kwiaty, drzewa oraz co najważniejsze fotele ze stolikiem, które pozwolą cieszyć się pięknymi zachodami słońca.

Obok apartamentu jest dedykowany, prywatny parking. Wyżywienie również jest możliwe w postaci smacznych posiłków dowożonych z lokalnych restauracji. Służymy pomocą przy wyborze lokalnych atrakcji, zamówieniu tortu czy kwiatów na specjalne okazje.

 

Dla większej ilości osób proponujemy naszą luksusową, przestronną Villę. Apartament dla dwojga również świetnie się sprawdza jako dopełnienie oferty Villi, gdy ilość gości przekracza pojemność domu.