Apartament Gorsky

 

 

Przytulny apartament zlokalizowany jest tuż obok domów Villi Gorsky w Poroninie przed Zakopanym. Naszą lokalizację cechuje spokój i cisza, przy jednoczesnej bliskości do Zakopanego. Trasę można przebyć w 15 min. samochodem.

Apartament składa się z salonu z rozkładaną kanapą, łazienki oraz sypialni, w której możecie Państwo wypocząć na wygodnym, dwuosobowym łóżku z pięknym, pikowanym wezgłowiem. Aneks kuchenny wyposażyliśmy we wszystkie potrzebne sprzęty, co pozwala na komfortowe przygotowywanie posiłków oraz kawy, czy herbaty. W łazience znajduje się duży i wygodny prysznic oraz nietypowa, piękna umywalka, wykonana z kamienia. Całości dopełniają designerskie dodatki, jak lampy czy krzesła, a także okolicznościowe dekoracje, które tworzą unikalny nastrój. Dodatkowo, na Państwa życzenie możemy dołożyć kołyskę oraz zabawki dla małych dzieci. Ponadto, w całym apartamencie ciepłą atmosferę zapewnia ogrzewanie podłogowe.

Podczas pobytu w apartamencie mogą Państwo korzystać z dużego ogrodu, na którym znajduje się sauna, plac zabaw dla dzieci, domek grillowy oraz miejsce na ognisko. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się niezakłóconym relaksem nie tylko na stokach czy trasach górskich, ale i w bezpośrednim otoczeniu apartamentu. Przy wejściu do apartamentu znajduje się taras z kwiatami, drzewa oraz – co najważniejsze – fotele ze stolikiem. Pijąc poranną kawę czy wieczornego drinka można cieszyć się pięknymi zachodami słońca oraz zachwycającą panoramą Polskich i Słowackich Tatr. Obok, na trawie można rozłożyć leżaki lub koce.

Obok apartamentu znajduje się dedykowany, prywatny parking. Możliwe jest również wyżywienie – w postaci smacznych posiłków dowożonych z lokalnych restauracji (z Poronina, czy Zakopanego). Służymy pomocą przy wyborze lokalnych atrakcji (m.in. stacji narciarskich oraz term), zamówieniu tortu, czy kwiatów na specjalne okazje.

Maksymalna pojemność to 2+2.

Apartament Gorsky stworzyliśmy z myślą o parach, które szukają pojedynczego apartamentu zamiast całego domu. Natomiast dla większej liczby osób proponujemy nasze luksusowe, przestronne Ville. Apartament świetnie się sprawdza również jako dopełnienie oferty domów, gdy liczba gości przekracza pojemność domu.

You cannot copy content of this page