Domek z kominkiem-wypoczynek w Zakopanem

 

 

Nowy luksusowy domek z kominkiem, z 4 sypialniami z łazienkami i kominkiem w salonie.

Kominek to nieodzowny element góralskiej tradycji. Stanowi serce domu, miejsce gdzie wszyscy razem spędzają czas. Umiejscowiliśmy go centralnie, dzięki czemu jest widoczny z każdego miejsca w salonie. Wspaniale jest ogrzać się w cieple kominka po dniu spędzonym na nartach, termach czy zwiedzaniu Zakopanego.

Świetnie wyposażona kuchnia jest otwarta na salon i jadalnię skąd prowadzi wyjście na werandę z kompletem wypoczynkowym.

 

W obiekcie są cztery sypialnie – jedna na parterze, 3 na pierwszym piętrze oraz antresola dla dwóch starszych dzieci, stanowiąca świetne miejsce do zabawy.

Rozkład sypialni:

 

*Na parterze znajduje się sypialnia z pięknym, majestatycznym zagłówkiem  oraz przeszkloną, komfortową łazienką.

– Na piętrze znajdują się 3 sypialnie:

*Sypialnia południowa z podwójnym łóżkiem jest przewidziana dla pary; połączenie czarnych akcentów współgrają z matowym szkleniem, pikowanym zagłówkiem i pięknymi lampami. Połączenie sypialni z łazienką poprzez ulokowanie prysznica w pokoju jest ukłonem w stronę nowoczesnego projektowania.
*Sypialnia wschodnia jest idealna dla pary lub rodziny z dzieckiem dzięki specjalnie zaprojektowanej kanapie, z funkcją spania. Duże przeszklone okna skierowane w stronę wschodnią sprawiają, że o poranku jest tutaj piękne światło.
*Sypialnia zachodnia -to największy pokój z łóżkiem queen size (z opcją rozdzielenia na dwie jedynki) i pięknym zagłówkiem na długość całej ściany. W pokoju znajduje się również kanapa z funkcją spania dla dwojga oraz osobna, prywatna antresola dla dzieci.

Dom jest połączeniem góralskiego rzemiosła z nowoczesną architekturą. Wyróżnia go luksusowe, komfortowe wyposażenie: łóżka kontynentalne, meble wykonane na zamówienie oraz ambientowe oświetlenie. Nie możemy również nie wspomnieć o prywatnych łazienkach wyposażonych w bidety lub toalety z funkcją bidetu. Całości dopełniają czarne i stalowe dodatki,  szklane lampy i ciepłe tkaniny.

Nasz domek z kominkiem to wspaniała opcja na spędzenie udanego urlopu w Zakopanem. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą zimową

 

Maksymalne obłożenie domku to 13 osób z 2 dzieci. Zdjęcia już niebawem.