Miłość na Podhalu

NA UBOCZU GWARNEGO ZAKOPANEGO

 

 

 

 

 

W zacisznym zakątku Poronina, u stóp odwiecznych Tatr, pośród malowniczych łąk i bujnych lasów – kwitnie Villa Gorsky. Nasza duma to trzy przestronne, drewniane, luksusowe domki w Górach, o nieczęsto spotykanej na Podhalu powierzchni oraz przytulny apartament. Czekają one na naszych Gości w zielonym ogrodzie pełnym drzew, krzewów i kwiatów, który zimą zamienia się w bajkową śnieżną krainę, mieniącą się tysiącami światełek.

 

Ponad 30 lat temu, z zamiłowania do wyrobów drewnianych i podhalańskiej sztuki rzeźbiarskiej, w tym uroczym miejscu Zofia i Jan stworzyli markę Gorsky. Nazwa ma związek nie tylko z górską lokalizacją, ale i z naszym rodowym nazwiskiem – Górscy. Nasze produkty, w tym ręcznie wytwarzane misy i tace można w dalszym ciągu nabyć na naszej stronie internetowej lub zobaczyć je w naszych domach. Wraz z licznymi antykami oraz ręcznie tworzonymi meblami stanowią one element wystroju naszych góralskich wnętrz.

Jesteśmy rodzinną firmą z artystycznym i projektowym wykształceniem i zamiłowaniem do Podhala. W wolnych chwilach, których trochę brakuje, chętnie zajmujemy się garncarstwem, czy nawet pisaniem ikon. Często można nas też zobaczyć w ogrodzie, który jest naszą następną pasją.

 

 

 

 

Są wśród nas rzeźbiarze, malarze, architekci i projektanci. Z biegiem lat miłość do drewna, natury i kultury Podhala ewoluowała i przerodziła się w pasję kolejnego pokolenia Górskich do projektowania i architektury. Tak też powstały nasze piękne luksusowe domy do wynajęcia. Sami je zaprojektowaliśmy i zaaranżowaliśmy ich wnętrza, tchnąc w podhalańskiego ducha powiew nowoczesnego designu. Nasze meble w większości stworzyli ręcznie lokalni mistrzowie rzemiosła, a niektóre perełki wyszukaliśmy w sklepach z antykami.

 

 

Naturalne piękno

DOMKI W GÓRACH

 

Kochamy to co robimy, więc nasze wnętrza odwdzięczają się nam i naszym Gościom swoją aurą. To co je wszystko łączy, to Miłość do drewna, rzemieślniczy kunszt i nacisk na detal, przy zachowaniu pełnego komfortu, wygody i użyteczności. Wszystko to osiągamy stawiając nacisk na naturalne materiały najwyższej jakości.

Obecnie domami zarządza Anna – z zawodu i wykształcenia projektant produktu i wnętrz. Anna zapewnia kontakt z klientami, poprzez stronę internetową, Instagram, Facebooka, czy telefon. Na miejscu są też Jan i Zofia, którzy dbają o to, naszym Gościom niczego nie brakowało.

Wszyscy jesteśmy w pełni zaangażowani, by nasi nawet najbardziej wymagający Goście byli zadowoleni i chcieli do nas wracać. Dbają o to nawet nasze sympatyczne koty – Mia i Nero. To wielcy indywidualiści, których prawdziwą pasją jest z kolei sztuka leżenia i zaglądania do gości 🙂

Domy są owocem naszej miłości do tej ziemi i regionu – jego sztuki, kultury, architektury i bogactwa środowiska naturalnego.

Serdecznie zapraszamy do naszych domków w Górach -naszego podhalańskiego świata Gorsky 🙂

Zapraszamy do kontaktu

Zofia z Janem i Anna z Maciejem

You cannot copy content of this page