Domek z jacuzzi

 

 

Odpocznij w bajkowym miejscu, w otoczeniu urokliwej przyrody i najpiękniejszych polskich gór – Tatr. Tu w zacisznej i kameralnej okolicy Zakopanego czeka na Ciebie czarujący luksusowy domek z jacuzzi. Tutaj zażyjesz prawdziwego relaksu i zregenerujesz siły ciesząc się nadzwyczajnym widokiem na góry. Jest to luksus, na który zasługujesz 🙂

 

 

atrakcje-w-zakopanem-balia

 

 

Relaks w pięknym otoczeniu

 

STREFA REKLAKSU 

 

Wykonana z  drewna nastrojowa balia stanowi integralny element kompozycji terenu, na którym znajdują się wszystkie nasze obiekty Villa Gorsky. Jest jak gorące źródło termalne, które bije w sercu naszego ogrodu u stóp Tatr i zaprasza, żeby zanurzyć się w nim po szyję i zapomnieć o wszelkich troskach.

 

Gorąca woda i przyjemny kojący masaż ciepłymi bąbelkami jest tym czego potrzebujesz na romantyczne chwile z ukochaną osobą lub na przyjemny wieczorny relaks i regenerację sił z grupą znajomych. Jest to również wyśmienita atrakcja dla dzieci. W komfortowy sposób balia pomieści jednocześnie do 6 osób. Wkład w z tworzywa pomaga w utrzymaniu czystości bali. Obok niej znajduje się przytulna sauna, która stanowi miłe dopełnienie naszego przydomowego SPA oraz wygodne leżaki (  sezonie letnim). Romantycznego nastroju dopełniają światełka ogrodowe oraz świece.

Domek z jacuzzi w ogrodzie to sposób na odprężenie pod gołym niebem przez cały rok i w każdą pogodę. Pomaga rozluźnić mięśnie po aktywnościach na szlaku. Ponadto idealnie sprawdza się jako rozgrzewająca kąpiel w chłodniejsze, nawet mroźne dni.

 


atrakcje-w-zakopanem-balia

 

Coś dla zdrowia

SAMOPOCZUCIE

 

Kąpiel w balii ogrodowej to również sprawdzona metoda na zachowanie dobrej kondycji, samopoczucia i zdrowia. Odpowiednie korzystanie z balii nie tylko odpręża, ale i pomaga zwiększyć odporność organizmu. Sesje w balii ogrodowej bardzo dobrze wpływają na układ krążenia, układ oddechowy, problemy ze stawami, bóle reumatyczne, a także na przemianę materii.

 

Dbamy o najwyższą jakość i czystość wody. Woda jest na bieżąco filtrowana i uzdatniana przy użyciu ekologicznych środków, neutralnych dla organizmu i środowiska. Zapewniamy też przyjemną atmosferę stosując na życzenie Gości specjalne olejki eteryczne. By móc odpowiednio przygotować Twoją kąpiel, prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną – przynajmniej dzień wcześniej.

 

Korzystanie z balii jest dodatkowo płatne. Opłata za dwugodzinną sesję dla grupy do 6 osób wynosi 390 zł (dopłata za każdą następną osobę wynosi 60 zł). Wejście do balii umożliwiamy od godziny 8:00 do 20:00.

Domek z jacuzzi świetnie się sprawdzi zarówno na weekend jak na dłuższy pobyt. Zapraszamy

You cannot copy content of this page