Zakopane – Domek na Sylwestra

 

Przygotowania do Sylwestra zaczynają się już kilka tygodni wcześniej. Dla wielu jest to najważniejsze wydarzenie w roku. Jedni szukają szalonej zabawy inni spędzą ten czas z rodziną oglądając pokaz sztucznych ogni oraz telewizyjną relecję z koncertu noworocznego. Niezależnie od preferencji zapraszamy do spędzenia Sylwestra razem z nami. W ofercie posiadamy  piękny duży domek z przestronnym salonem, kominkiem oraz 6 sypialniami. Każda unikatowo zaprojektowana. Villa posiada aż 3 piętra, metraż to 250m2. Salon z pięknym kominkiem i wygodnymi kanapami stanowi serce domu. W obiekcie znajduje się również sauna, która pomoże zrelaksować się po aktywnym dniu spędzonym na stoku narciarskim.

W pobliżu Villi jest wiele wyciągów narciarskich czy  restauracji. Możemy również zorganizować Państwu kulig z palącymi się pochodniami. Po kuligu dla gości przygotowywane jest ognisko oraz wiele specjałów kuchni tradycyjnej.

 Sylwester w Zakopanem

 

W Zakopanem planowany jest koncert 'Sylwester marzeń z Dwójką’ na którą zaproszonych jest wiele gwiazd muzyki pop. Z innych atrakcji polecamy termy geotermalne, a dla dzieci polecamy Kompleks śnieżnolodowy dla dzieci Tatrolandia, liczne lodowiska czy zaprzęgi hasky.

Sylwester w Zakopanem jest wyjątkowy. Co roku witamy coraz więcej gości chcących cieszyć się atmosferą i atrakcjami zimowej stolicy Tatr. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz rodzin zapewni odpoczynek i zajęcia również dla najmłodszych.  Jeśli szukająPaństwo domku do wynajęcia na Sylwestra – nasza oferta jest dla was. Jak co roku zapraszamy na spędzenie Sylwestra razem z nami.

W okresie Sylwestra dom wynajmowany jest na 7 noclegów, od 28 grudnia do 4 stycznia.

 

 

You cannot copy content of this page