Domek Zakopane

 

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w naszym pięknym domku zlokalizowanym pod samym Zakopanem. Cisza i spokój miejsca sprawią, że odpoczną Państwo od zgiełku i codziennych spraw.  Domek zlokalizowany jest przy Tatrzańskim Parku Narodowym, wśród łąk i lasów. Pasieka z miodem znajduje się tuż obok dzięki czemu mogą Państwo zakupić lokalny miód. W sąsiedztwie znajdują się miejscowości znane z pięknych drewnianych kościółków takie jak Murzasichle czy Małe Ciche.  Do popularnych Krupówek jest jedynie 10 min jazdy samochodem.

Oferta skierowana jest do osób poszukujących wypoczynku w pięknym góralskim domu z dala od zgiełku miasta, na łonie natury.

Domek został zaprojektowany z dbałością o każdy detal; piękne rzeźbione sosręby, rysie czy majestatyczne kamienie u podstawy budowli odzwierciedlają styl góralski. Nie mogło tutaj zabraknąć wełnianki – czyli plecionki z drewnianych wiórów. Stosuje się w ją w celach uszczelnienia domu. Budynek został zbudowany według tradycyjnych metod budowniczych niezmiennych od wielu lat. Wnętrze natomiast jest połączeniem regionalnego stylu i nowoczesnego wyposażenia.

 

Domek w Zakopanem dla rodzin

 

Villa jest świetnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Jest dużo miejsca na zabawę a na wypadek złej pogody w domku czeka zestaw zabawek, gier czy filmów dla całej rodziny. Charakteryzujemy się zróżnicowaną ofertą dla dzieci; warsztaty ceramiczne czy malowania na szkle aktywnie zapełnią dzieciom czas a rodzicom pozwolą mieć chwilę tylko dla siebie.  Już niedługo uruchomimy również zajęcia toczenia na kole garncarskim dzięki czemu będzie można poznać pradawne techniki wyrabiania naczyń ceramicznych. W ogrodzie znajduje się również dedykowany plac zabaw dla dzieci z dedykowanym domkiem dla dzieci. Więcej o atrakcjach dla dzieci na stronie ’Dla dzieci

Rodzinnie możemy również spędzić czas przygotowując wspólny posiłek w przestronnej dobrze zaopatrzonej kuchni. W wakacyjne wieczory polecamy nasz przestronny taras z meblami wypoczynkowymi, gdzie można zjeść kolację czy napić się kawy rano. Na prośbę gości możemy udostępnić świeże produkty z sąsiednich gospodarstw jak sery, mleko czy jajka od kur z wolnego wybiegu. Jeśli ktoś nie lubi gotować może skorzystać z naszej oferty kateringu gdzie posiłki przywożone są z lokalnych restauracji. Pomożemy również Państwu w wyborze sprawdzonej restauracji regionalnej z muzyką na żywo lub zorganizować wieczór z muzykantami w domku.

W ogrodzie czy na pobliskich łąkach można urządzić piknik dla całej rodziny. W pobliżu jest również wiele miejsc na wycieczki rowerowe. Tuż obok domku znajduje się miejsce na ognisko i domek grillowy-  idealne miejsce do spędzenia ciepłych wieczorów.

 

 

Przepiękny domek – Zakopane

 

Nasz domek znajduje się w sąsiedztwie Zakopanego, jedynie kilka minut jazdy samochodem od centrum.Villa wynajmowana jest w całości, do dyspozycji jest aż 270 m2 dzięki czemu goście mają dużo przestrzeni dla siebie.

Okolica zapełniona jest pięknymi lasami pełnymi borówek oraz malin, a jesienią grzybów, którymi zajadaliśmy się w dzieciństwie. Na leśnych ścieżkach można również spotkać majestatyczne jelenie czy łanie a nawet piękne rude lisy.

W pobliżu zlokalizowany jest przystanek autobusowy skomunikowany zarówno z Zakopanem jak i pobliskim miejscowościami jak np. Bukowina, Ząb czy Murzasichle. Organizujemy również indywidualne przejazdy busem na życzenie.

Nasz domek odzwierciedla naszą miłość do regionu oraz tradycji góralskich. Chcielibyśmy pokazać Państwu tą kulturę, pełną rzeźbionej architektury,  pysznej kuchni czy skocznej muzyki. Zapraszamy serdecznie!

 

domek zakopane

Domek – Zakopane i okolice- miłego pobytu

You cannot copy content of this page