Święta Bożego Narodzenia w Górach

swieta-oferta-gorsky

Święta Bożego Narodzenia w górach są magiczne; śnieg skrzypie pod stopami, na szybach powstają przepiękne wzory a wewnątrz wesoło trzaska drewno w kominku. To czas rodzinnej atmosfery; kuligów, popijania gorącego wina i  oglądania filmowych hitów z dzieciństwa. To cudowny okres, który warto spędzić właśnie w naszych polskich górach. Zapraszamy Państwa na świąteczny tydzień w naszym pięknym domu, przytulnym i komfortowym domu Villa Gorsky.

Domek położony jest w pięknej miejscowości Poronin, otoczonej lasami, nieopodal Zakopanego. To jedna z lepszych lokalizacji na wypad na narty, termy czy do Zakopanego przybywając jednak poza zatłoczonym, w sezonie, miastem. Bogato rzeźbiony, typowo regionalny domek, urządzony z nowoczesnym smakiem, oddzielną sypialnią z wanną oraz dedykowanym pokojem dla dzieci. Przybywając z nami mogą Państwo liczyć na ciepłą, rodzinną atmosferę, uśmiech i pomoc przy organizacji atrakcji na zimowe dni i wieczory.

W Domku jest wszystko, co niezbędne do wygodnego i udanego pobytu w górach: przytulne pokoje, sauna na rozgrzanie się, czy przestronny salon, który pomieści wszystkich domowników.

Domowe posiłki, dowożone na zamówienie z lokalnych restauracji sprawią, że nie będą musieli Państwo gotować. Mamy również specjalne miejsce dedykowane do odwieszania nart. Dla dzieci organizujemy specjalne spotkanie z Mikołajem, który zadba o rozdanie prezentów i wesoły nastrój. W Villi można również zakupić piękne drewniane, ręcznie robione wyroby drewniane do kuchni oraz zabawki pod choinkę. Ponadto, w bliskim sąsiedztwie można skosztować oraz zaopatrzyć się w tradycyjne oscypki i wyroby regionalne, jajka czy świeże mleko na śniadanie. W okolicy  znajduje się wiele dobrych regionalnych restauracji. W razie potrzeby służymy pomocą, mieszkamy tuż obok.

Oferta świąteczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Święta Bożego Narodzenia w górach:

Pakiet podstawowy

-zawierający noclegi

Pakiet Vip

-noclegi,
-kulig z ogniskiem z ogniskiem i przekąskami,
-wizytę Świętego Mikołaja,
-śniadania.

Więcej informacji w zakładce Boże Narodzenie lub telefonicznie +48 534 480 254

Nasz domek to wymarzone  miejsce na rodzinne Święta Bożego Narodzenia w górach. Zapraszamy do ogrzania się przy naszym kominku, zasmakowaniu w góralskiej tradycji oraz delektowaniem się świąteczną atmosferą z najbliższymi. Dla tych, którzy chcą przeżyć prawdziwe białe Święta, odpocząć od  przygotowywania wigilii coraz przebierania się za Mikołaja proponujemy spędzenie tego okresu w naszym domku. Zapraszamy

Villa-Gorsky-Narty-Zakopane

Villa-Gorsky-mountains

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

You cannot copy content of this page