Święta Bożego Narodzenia w górach

 

swieta-oferta-gorsky

 

Święta Bożego Narodzenia w górach są magiczne; śnieg skrzypie pod stopami, na szybach, od mrozu, powstają przepiękne wzory a we wnątrz wesoło trzaska drewno w kominku.  To czas kuligów, popijania grzańca  i rodzinnej atmosfery. To cudowny okres, który warto spędzić właśnie w naszych polskich górach. Zapraszamy Państwa na tydzień świąteczny w naszym przytulnym domku Villa Gorsky.

Domek  położony jest w pięknej miejscowości Poronin, otoczonej lasami, nieopodal Zakopanego. To jedna z lepszych lokalizacji: na wypad na narty, termy czy do Zakopanego przybywając jednak poza zatłoczonym w sezonie miastem. Przytulny, typowo regionalny domek, urządzony z nowoczesnym smakiem, z ciepłą, rodzinną atmosferą.

Villa Gorsky-snow-wooden-house

W Domku jest wszystko, co jest niezbęne do wygodnego i udanego pobytu w Górach: przytulne pokoje, sauna na rozgrzanie się,  czy przestronny salon, który pomieści wszystkich domowników.

Domowe posiłki, dowożone na zamówienie z lokalnych restauracji sprawią, że nie będą musieli Państwo gotować. Mamy również specjalne miejsce dedykowane do odwieszania nart. Dla dzieci mamy specjalne spotkanie z Mikołajem, który zadba o rozdanie prezentów i wesoły nastrój. W Villi można również  zakupić piękne drewniane ręcznie robione wyroby drewniane do kuchni oraz zabawki pod choinkę. Ponadto, w bliskim sąsiedztwie można skosztować oraz zaopatrzyć się w tradycyjne oscypki i wyroby regionalne, jajka czy świeże mleko na śniadanie. W okolicy  znajduje się wiele dobrych regionalnych restauracji. W razie potrzeby służymy pomocą- mieszkamy tuż obok.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Święta Bożego Narodzenia w w górach;  posiadamy dwa pakiety:

Podstawowy

-zawierający noclegi

Pakiet Vip

-noclegi,
-kulig z ogniskiem z ognieskiem i przekąskami,
-wizytę Świętego Mikołaja,
-śniadania

 

Nasz domek to wymarzone  miejsce na rodzinne Święta Bożego Narodzenia w górach. Zapraszamy do ogrzania się przy naszym kominku, zasmakowaniu w góralskiej tradycji oraz kuchni a takrze delektowaniem się świąteczną atmosferą z najbliższymi. Dla tych, którzy chcą przyżyć prawdziwe białe Święta, odpocząć od  przygotowywania wigilii czy przebierania się za Mikołaja proponujemy spędzenie tego okresu w naszym domku.

Villa-Gorsky-Narty-Zakopane

Villa-Gorsky-mountains

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.